Detailní popis produktu
Specifikace výrobku:
- PI ovládání
- bez časového programu
- rozsah nastavení požadované teploty 5 až 30°C
- napájení z baterie 3V DC (2xAA)
- spínací kontakty 24 až 250V AC,5(2)A
- zobrazení proudu a požadované teploty
- nastavení teploty pomocí ovládacího kolečka
.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
O spoločnosti
My sme Siemens. Siemens patrí medzi najväčšie technologické firmy v Slovenskej republike a už viac ako 119 rokov je neoddeliteľnou súčasťou slovenského priemyslu a zárukou inovatívnych technológií.
V súčasnosti je Siemens na Slovensku synonymom moderných technológií a inteligentných riešení vo všetkých odvetviach.
Sprevádza nás na každom kroku, je aj tam, kde ho nevidíme a neuvedomujeme si ho. Technológie Siemens vracajú zdravie, hýbu priemyslom, chránia životné prostredie, uľahčujú ľuďom život a robia ho bezpečnejším. Siemens dnes sú naplnené vízie.
Siemens už dnes pozná riešenia, ktoré sa v budúcnosti stanú realitou. Ponúka produkty a inteligentné technológie, o ktorých väčšina ľudí ešte len sníva. Na to, čo sa zdá nemožné, má odpovede. Tak ako to bolo prvých 117 rokov. Slovensku dnes dáva na ďalších 117 rokov priestor pre lepší a kvalitnejší život, pokračovať v budovaní technologicky vyspelej krajiny. Siemens premieňa odvážne myšlienky a vízie na realitu.
1902
Vznikli Uhorské Siemens-Schuckert závody, prvá továreň Siemensu na výrobu generátorov, elektrických strojov, aparatúr a transformátorov na Slovensku. Jej založenie podnietila objednávka elektrického osvetlenia pre vtedajších 65 000 obyvateľov Bratislavy.
1912
Vo Vysokých Tatrách začala medzi Popradom a Starým Smokovcom premávať električka s dielcami a elektrickými komponentmi vyrobenými spoločnosťou Siemens.
1915
Siemens dodal technológie pre parnú elektráreň v Poprade, postavenú pre Tatranské elektrické železnice
1928
Siemens dodal elektrické zariadenie pre plne elektrifikovaný bratislavský hotel Carlton vrátane elektrárne na jednosmerný prúd.
1929
Pred vypuknutím veľkej hospodárskej krízy zamestnával Siemens na Slovensku 1 400 ľudí a vyrábal prakticky všetky prvé elektrické zariadenia na Slovensku. Významne tak prispel k elektrifikácii krajiny.
1931
Bez výrobkov firmy Siemens-Schuckert sa nezaobišla ani Prešporská elektrická pouličná železnica.
1945
Objekty továrne Siemens boli značne poškodené požiarom a vojnovými udalosťami. Po trojmesačnom úsilí začal 18. júla závod opäť pracovať.
1948
Po znárodnení z továrne Siemensu vznikli Bratislavské elektrotechnické závody. Styky koncernu so Slovenskom po druhej svetovej vojne poľavili, ale nepretrhli sa.
1984
Prvý prístroj počítačovej tomografie značky Siemens vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici priniesol prevratné možnosti moderného diagnostikovania ochorení. Videl do ľudského tela tak ako žiaden iný prístroj pred ním.
1993
Založenie spoločnosti Siemens s.r.o. znamenalo oficiálne obnovenie zastúpenia nadnárodného koncernu v krajine. Nastal prudký rozmach investícií a veľkých výrobno-obchodných projektov. Siemens sa zaradil k najväčším zahraničným investorom na Slovensku.
1994
Spoločnosť podpísala kontrakty na veľké energetické projekty atómových elektrární v Jaslovských Bohuniciach a v Mochovciach.
1995
Úspešné ukončenie dodávok zdravotníckej techniky do 52 nemocníc
1997
Modernizácia a rekonštrukcia verejného osvetlenia Bratislavy. Siemens bol jednou z prvých firiem, ktoré priniesli svetlo do nočných ulíc v slovenských mestách.
1998
Začiatok prevádzky Paroplynového cyklu Bratislava, ktorý Siemens vybavil modernými technológiami. Nahradil starú neekologickú tepláreň, ktorá spaľovala mazut.
2000
Dodávka zabezpečovacieho systému pre Železnice Slovenskej republiky.
2002
Začiatok prevádzky zrekonštruovanej mestskej spaľovne komunálneho odpadu v Bratislave, ktorá zásluhou technológií Siemensu patrí k najmodernejším v strednej Európe.
2004
Dokončenie digitalizácie telefónnej siete dominantného operátora Slovak Telecom, na ktorej sa z veľkej časti podieľala aj spoločnosť Siemens. V tom čase každý druhý telefonický rozhovor zabezpečovali technológie značky Siemens.
2005
Siemens realizoval projekty automatizácie výrobných liniek a závodov vo Volkswagene Bratislava a v PSA Peugeot Citroën Trnava. Okrem toho dal na železničnej stanici v Trnave do prevádzky prvé elektronické stavadlo SIMIS W na Slovensku.
2009
Koncern sa stal technologickým partnerom najmodernejšej nemocnice na Slovensku Medissimo. Revolučný mamograf Mammomat Inspiration je najmodernejší a najšetrnejší prístroj na diagnostikovanie rakoviny prsníkov.
2011
Siemens za rekordné tri roky postavil formou projektu na kľúč novú paroplynovú elektráreň v Malženiciach, ktorá dodáva ekologicky čistú elektrinu do približne 900 000 domácností. Elektráreň patrí k najmodernejším v Európe.
Demografické zmeny, urbanizácia, klimatické zmeny a globalizácia - tieto megatrendy vytvárajú pre ľudstvo výzvy. Všetky zmeny, ktoré sa okolo nás vyskytujú budú mať trvalý vplyv na náš svet a preto naše ciele a vízia sa sústredia na tieto zmeny vo všetkých našich obchodných oblastiach.
Siemens chce byť priekopníkom v:
-
energetickej efektívnosti
-
priemyselnej produktivite
-
dostupnej a osobnej zdravotnej starostlivosti
-
riešeniach inteligentnej infraštruktúr
Naše hodnoty - byť zodpovední, inovační a výnimoční - boli základom nášho úspechu už viac ako 160 rokov.
-
Byť zodpovední – mať záväzok etického a zodpovedného konania
-
Byť inovační – byť inovační vo vytváraní hodnôt v rámci udržateľného rozvoja
-
Byť výnimoční – dosahovať vysokú výkonnosť a výborné výsledky